plecak na laptopa marki

Oferowane w galeriach handlowych plecaki to dla Ciebie zbyt mało? Jesteś zwolenniczką lub zwolennikiem unikalnych dodatków, marek których nie nosi każdy, a zamiast tego wąska grupa wybrańców?

Wśród wybrańców serwisu Swaggie, znajdziecie plecaki z komorą laptopa, dedykowane jako:

  • plecaki szkolne i na studia
  • plecaki sportowe, z powłoką wodoodporną
  • fasony dedykowane do turystyki pieszej raz rowerowej
  • modele skórzane, szyte przez kaletników (również w Polsce)
  • plecaki z możliwością personalizacji, indywidualnymi nadrukami oraz grawerem (np na skórze)
  • chcesz poznać dokładne szczegóły?
  • Zobacz plecak z przegrodą na laptopa od Brytyjki

brytyjka

Skórzane, szyte z polskiej skóry naturalnej oraz mocnego canvasu . Te plecaki są trybutem dla miłośników naturalnych tkanin, oraz rzeczy ekskluzywnych. Szyte przez zakład kaletniczy Belveder stanowią świadectwo doskonałości polskiego rękodzieła.Lekkie, wytrzymałe oraz praktyczne. Ta grupa plecaków na laptopa przypadła Nam zdecydowanie najbardziej. To włąśnie te plecaki na laptopa znalazłam na stronie niszowego sklepu – Brytyjka.Vintage, styl który jest mi bardzo bliski, stąd zdecydowałam się zamieścić wzmiankę o plecakach vintage w moim rankingu modeli na laptopa. Z pewnością spodoba się dziewczynom oraz facetom lubiącym ciuchy w tym klimacie.

Ranking najczęściej wybieranych plecaków z przegrodą na laptopa

Wśród tych rozwiązań które najczęściej wybieraliście dla swoich przenośnych kompów, są:

  1. Lekkie plecaki na laptopa z technicznych tworzyw – to typ pokazany na powyższych zdjęciach w środku
  2. Skórzane plecaki – zajęły drugie miejsce w moim rankingu
  3. Styl vintage, to zdecydowanie najrzadziej wybierany wariant – chociaż myślę, że może być to spowodowane faktem, że moim czytelnicy preferują styl swag.

 

Sprawdziliśmy listę sklepów internetowych oraz stacjonarnych w Markach,
gdzie zamówicie wyjątkowy plecak na laptopa i nie tylko!

 

Sprawdź ofertę marki Belveder

belveder

 

Alternatywne marki plecaków na laptopa w miejskim stylu

Tutaj liczy się nie tylko styl / moda / design plecaka, ale i wytrzymałość. Dlatego jeśli komuś zależy przede wszystkim na solidnym wykonaniu takiego plecaka do transportu laptopów – dobrze trafił. Niedawno natrafiłam na ofertę plecaków skierowaną do entuzjastów tego asortymentu. Szukałam wyjątkowego wyglądem plecaka na mojego laptopa 13 cala Macbook Air. Zdecydowałam się zaryzykować i zamówiłam plecak na plecak.net. Sklep reklamowany jest w Socia Mediach (Facebook) jako ekspert w sprzedaży plecaków wszelkiej maści. Zamówiłam, plecak dotarł po 24 godzinach pod mój adres. Sama transakcja zakupu na plecak.net przebiegła wzorcowo. Plecak był dobrze zapakowany i zabezpieczony przed uszkodzeniami. Jestem również pozytywnie zaskoczona ceną plecaka, kosztował o 20% mniej niż taki sam model na Allegro.pl.

 

Więcej plecaków na laptopa z Plecak.net znajdziecie tutaj: https://plecak.net/plecaki-na-laptopa